Komixy

3. července 2012 v 12:10 | Bleskoblesk
Hi všichni :D
Přpravuji si pro Vás nové komixy,tentokrát s naší říší!
Ehm,co o nich:
Název: Animal Kingdom
Spokojenost:2/10 (je to asi jediný,co se mi za tohle století povedl xDD)
Délka kreslení:Asi hodina,hleděla jsem přitom na Lvího krále 1. Jo a jednu stránku jsem malovala dnes,ta mi zabrala asi taky hodinu,tedy to máme 2 hodiny dohromady.
Kresleno: Oči byli vybarveny fixou,jinak jsem použila výtvarnickou tužku (nevím jak se jí říká,topolová tužka,prostě ta co se rozmazává) a potom,abych tu hrůzu kapku vylepšila,jsem použila šedou pastelku na stíny.
Popis: KRITIZOVAT NADÁVAT KRITIZOVAT BEZ *! Jednoduše je to hnus. Jo,a soukromý překladatel Bleskobleskového krasopisu jsem já xDDD Jenže já tak škrábu že to po sobě normálně nepřečtu. Nebo spíš naopak-škrábu a přečtu to,když je to krasopis tak to nepřečtu :DD Jo-zvětšit na 125 nebo 150 % nebo prostě jak to přečtete a jak Vám to vyhovuje :D
1.Část
2.Část
3.část
Rehghoul
Spokojenost:3/10
Délka kreslení: Tak 10-15 minut
Kresleno: Pouze rozmazávací výtvarnickou tužkou
Popis: Další kontaminovaný plod mé fantazie. Upíro-sršeň xDD Já to kreslila venku-a pořád okolo mě létali agresivní vosy-a to jsem prosím neměla nic sladkého,ani džus jsem neměla po ruce :D A napadlo mě-nebudu přece kopírovat nějaké vlkodlaky nebo draky. Vymyslím si svoje,ale musí to být něco strašlivého.něco s upírem. *žárovička xD* Jo,z vosího muže udělám sršního upíra :D A bude to.... Ghoul,ghoul,no tak přemýlej ty moje hlavo s rohem,na co tě mám *podívá se nahoru :D* jo Rehghoul to bude dobrý název xD A už jedu jako fretka a tužkou čmárám po papíře jak střelená :D No,ale ty svaly,těma jsem to pokazila,nemyslíte?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kora Kora | Web | 3. července 2012 v 19:20 | Reagovat

Dobrej komix :D

2 Marlin Marlin | Web | 5. července 2012 v 11:10 | Reagovat

Dost dobré Belskoblesku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama